Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza kadimî giriş fail ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme fail yakınlarımızdan kontrolör esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat genellikle kullanıcı adınızı bileğanlayıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde zemin saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemeçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat genellikle Instagram birliksı istediği ciğerin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çkazanmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişeksiksiz farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nite Art Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen zevat ciğerin ne efsus ki çok fazla racon bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok fazla dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek gerçekte ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğanlayıştirin ve yalnız ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğanlayıştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğanlayıştiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğanlayıştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğanlayıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğanlayıştiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” ya da ara sıra “bileğanlayışikliği son kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız ama genellikle saldırganlar e-posta adresini bileğanlayıştirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Comments on 'Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir