Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical dâhilin üretilen elan merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını engellemek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun kişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya kafalandı. Hatta unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri kemiksiz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi payanda esenlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sağlıklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler eğlence dansında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşkın bay dergisinde hatun kişi vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile belde almaya kafaladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte bile olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişkazançlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü imdi jartiyeri hiçbir şerha olarak satmanın indinde biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat giderek liberalleşmeye sağlıklı revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık sağlamak dâhilin aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse bile taban kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaşfecir benibeşer tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına nazaran ihtiyaç, hayata renk izafe etmek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde bilinmeyen olduğu dâhilin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla hayatta olmak temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak buyurmak, hizmetlevselliği hakkında olgun edinmeden satın buyurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin makro çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; imdi gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan aldatmaışdataş elan palas ve fariğ olmaya kafaladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks avluında yaşanan problemlerın tartışılması, işşulması utanç duygusunu artırdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, avluına güçlülık izafe etmek, elan kazançlı bir orgazm hayatta olmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek dâhilin sex shoplardan aldatmaışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan pazari memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra makro gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum sağlıklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiçbir şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, hizmetleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta oldukça yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona nazaran deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu hizmetin en palas yolu. Ayrıca seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken boşbuyurmak dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan kazançlı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Comments on 'Performans Geciktirici' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir