Burç Yorumları Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına istikamet veren bir mesafeç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı altında dokumalır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kabil ferdî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında dosdoğru adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve ezgi gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak bucak düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yüce rağbet göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle veladet haritası yorumlamak, nefis analizi açmak, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sıhhat astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin veladet geçmişine, saatine ve adına gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz bir küme fen sahibi edinmek istiyorsanız, birgeniş terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet geçmişine gereğince belirlenir ve birgeniş kişiye gereğince nefis ve gelecekteki olaylar karşı fen verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil evetşyalnız şekline koku değer.

Burç yorumlaması karşı çok bir küme fen sahibi edinmek derunin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Fehva Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı fen verir.
Natal harita Mevlit andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir değişik gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğteamülimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, dosdoğru bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ileri tahmini ve henüz pek çok iş karşı fen tevdi konusunda oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Comments on 'Burç Yorumları Nasıl Yapılır?' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir